Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,12
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli FPS Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli FPS Oyunları

FPS oyunlarından hoşlanıyorsanız ancak sistem özellikleri düşük bir bilgisayarınız varsa, sizin için oynayacak bir bilgisayar oyunu bulmak zor olabilir. Ama endişelenmenize gerek yok çünkü FPS oyun bağımlıları olarak, tost makinasıyla bile oynayabileceğiniz oyunları bu koleksiyonda listeledik.  

Başlamadan önce söylemek isteriz ki bu oyunların her birinin farklı tatları ve mekanikleri bulunuyor. Ancak hepsi FPS oyunları olduğu için refleksleriniz bu oyunlarda başarınızı belirleyen ana faktör olacaktır.

Düşük Sistemlerde Çalışan En İyi FPS Oyunları

Left 4 Dead 2

Dört kişilik bir ekip olarak olarak zombilere karşı savaştığınız bu oyunun, düşük özellikli bilgisayar sahipleri için en iyi FPS oyunlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Left 4 Dead 2, düşük sistem gereksinimlerine rağmen güzel grafiklere sahip klasik oyunlardan biridir. 

Left 4 Dead 2'de amacınız verilen kaynaklarla bölümü tamamlamak ve bir sonraki bölüme geçmek. Oyunda çeşitli zombiler ve silahlar mevcut. Ayrıca farklı görünüşlere sahip 8 karakter var. Karakterler arasında güç farkı olmaması da her birini oynamayı inanılmaz eğlenceli bir hale getiriyor. 

Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2
105,00
den başlayan fiyatlarla

düşük sistemler için fps oyunlar

Borderlands 2

Düşük sistem gereksinimlerine sahip akıcı bir FPS oyunu arıyorsanız Borderlands 2 tam size göre. 

Oyunda farklı karakterler ve her karakterin kendine has özel güçleri bulunuyor. Tüm bunlar birleştiğinde ortaya akıcı ve çeşitli oynanışa sahip bir FPS oyunu çıkıyor. Düşük özellikli bir PC'niz varsa, Borderlands 2'yi denemenizi öneririz.

Borderlands 2
Borderlands 2
31,00
den başlayan fiyatlarla

FPS Chess

Bugüne kadar gördüğünüz bütün satranç oyunlarını unutun. Düello üstüne duello, kaos, kan, ter, gözyaşı ve yaratıcılık FPS Chess’te size bekliyor. Oyun satrançtan çok bir FPS oyunu, bu nedenle zekice hamle yapanın değil zekice nişan alanın kazandığını unutmamanız lazım. 

FPS Chess'te benzersiz silahlara, yeteneklere ve çeşitli ekipmanlarla düzenli 6 farklı araç setine sahip olacaksınız. Oyunu çevrimiçi oynayabilir, arkadaşlarınıza meydan okuyabilir veya lobiden rastgele insanlar bulabilirsiniz. Tahtayı özelleştirilebilir, parçalarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

FPS Chess
FPS Chess
Ücretsiz

düşük sistem gereksinimli fps oyunlar

Counter-Strike: Global Offensive

Gerçek oyunculara karşı rekabetçi bir oyun oynamak istiyorsanız ve düşük özellikli bir PC'ye sahipseniz Counter-Strike: Global Offensive sizin için en iyi seçeneklerden biri olabilir. Şimdiye kadar bir mağarada yaşamadıysanız, çoktan en az 5 tur CS oynamışsınızdır ama biz yine de bu efsaneyi de atlamayalım istedik. 

Oyundaki amacınız, sahip olduğunuz silahlarla karşı takımdaki düşmanlarınızı öldürmektir. Ayrıca oyunda farklı oyun modları da bulunuyor. 

Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive
Ücretsiz

DOOM Eternal

Cehennemden gelen yaratıklarla savaştığınız hızlı tempolu bir FPS oyunu arıyorsanız ve düşük özellikli bir PC'niz varsa, Doom Eternal tam size göre. Doom serisi, ilk çıkışından bu yana her FPS oyuncusunun oynaması gereken oyunlar yaratmaya devam ediyor. 

DOOM Eternal
DOOM Eternal
349,00
den başlayan fiyatlarla

Şimdiye kadar serinin hiçbir oyununu oynamadıysanız çok şanslı olduğunuzu söyleyebilirim. Çünkü Doom Eternal sayesinde daha önce hiç yaşamadığınız bir aksiyon duygusunu yaşamanız mümkün. Doom Eternal, sistem gerektirmeyen klasik FPS türünün en başarılı ve güçlü örneğidir.