Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
187,16
den başlayan fiyatlarla
Palworld
436,06
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
775,47
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli Auto Chess Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli Auto Chess Oyunları

Auto Chess, belirli karakterleri savaş alanına yerleştirdiğiniz ve iki takımın askerlerinin otomatik olarak savaşıp becerilerini kullandığı oyun türlerine verilen isimdir. Bu oyun türü, savaş alanında konuşlandırdığınız karakterleri güçlendirmeyi ve ekibinizi stratejik olarak konumlandırmayı amaçlıyor.

Örneğin, her oyunda, dövüşçü karakterlerin arkasında büyücüler görevlendirilir. Bunun nedeni, büyücüleri doğrudan saldırılardan korumak ve büyücünün saldırı gücünü etkin bir şekilde kullanmaktır. Bu tür oyunları seviyorsanız, düşük sistem gereksinimli en iyi otomatik satranç oyunlarını sizin için listeledik!

Her Bilgisayarda Oynayabileceğiniz Auto Chess Oyunları

Resist the Succubus - The end of the female Knight

Resist the Succubus - The end of the female Knight auto chess türünün anime grafikleriyle birleşmesinden oluşuyor. Oyundaki bazı grafiklerden dolayı yaş sınırı olduğunun altını çizmek isteriz. Oyun, bir şehri 40 gün boyunca şeytan saldırılarından korumayı amaçlıyor. Bunun için savaş alanına asker toplamanız ve bu askerleri etkin bir şekilde konuşlandırmanız gerekiyor.

Her karakter bir yıldız seviyesinde başlıyor ve toplam 3 yıldız seviyesine yükseltilebiliyor. Ayrıca, her karakterin bir nadirlik seviyesi bulunuyor. Daha nadir karakterler diğerlerinden daha yüksek istatistiklere sahip. Ayrıca oyunda birçok ara sahne ve hikaye öğesi bulunuyor. Oyundaki seçimlerinizin ve hareketlerinizin hikayeyi etkilediği bir auto chess oyunu arıyorsanız Resist the Succubus - The end of the female Knight’ı denemelisiniz.

Resist the succubus—The end of the female Knight
Resist the succubus—The end of the female Knight
193,63
den başlayan fiyatlarla

düşük sistem gereksinimli auto chess oyunları

Setr's Auto Battler

Setr's Auto Battler, karakterleri para ile satın aldığınız ve her karakterin 3 temel istatistiğe sahip olduğu bir auto chess oyunudur. Her karakterin savunma, saldırı ve yaşam puanı istatistikleri bulunuyor. Ayrıca, bazı karakterler takım arkadaşlarına avantaj veya düşmana dezavantaj sağlayabiliyor. 

Her savaşın sonunda para kazanıyorsunuz ve paranızı doğru karakter seçimleri ve geliştirmelerine harcamanız gerekiyor. Ayrıca, sıra tabanlı oyunlarda olduğu gibi karakterler sırayla hareket ediyor. Oyun, piksel grafiklere sahip olduğu için düşük özellikli PC'ler için uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Despot's Game: Dystopian Army Builder

Bu oyunda, rakip takımlarla savaşacak ve hayatta kalacak bir ekip oluşturmanız gerekiyor. Partinizdeki her karakterin benzersiz bir özelliği bulunuyor. Örneğin, bazı karakterler büyücü, bazıları okçu olarak savaşıyor. Despot's Game: Dystopian Army Builder, piksel grafiklere ve görsel kalite açısından düşük sayılabilecek karakter tasarımlarına sahip olduğu için düşük sistemli bilgisayarlarda oynanabilen bir auto chess oyunu.

Despot's Game: Dystopian Army Builder
Despot's Game: Dystopian Army Builder
323,30
den başlayan fiyatlarla

Tiny Tactics

Tiny Tactics, tatlı grafiklere sahip bir auto chess oyunudur. Oyundaki her birimin kendine ait en az iki sınıfı bulunuyor. Örneğin scout sınıfındaki bir karakter menzilli saldırı yapabiliyor. Spartan sınıfındaki bir birim, yüksek saldırı gücüne ve düşük zırha sahip yakın dövüşçüler olarak nitelendirilebilir. 

Tiny Tactics
Tiny Tactics
322,92
den başlayan fiyatlarla

Satranç tahtası tasarımı ile satın aldığınız birimleri harita üzerinde belirli bir noktaya yerleştirmelisiniz. Her haritanın belirli bir labirent tasarımı bulunuyor. Bu nedenle birimleri yerleştirirken stratejiyi düşünmeniz gerekiyor.