Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli Aksiyon Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli Aksiyon Oyunları

Düşük seviye bir bilgisayar kullanıcısıysanız ve kaliteli aksiyon oyunları oynamak istiyorsanız, size önerebileceğimiz en kaliteli aksiyon oyunlarını bu koleksiyonda topladık.

Heyecanı doruklarda hissedeceğiniz, reflekslerinizi sonuna kadar zorlayacak bu oyunlar her bilgisayarda oynanabileceği gibi saatler süren bir oynanış imkanı da sağlıyor. 

Düşük Sistemli Bilgisayarlar İçin En İyi 6 Aksiyon Oyunu

Dead Cells

Dead Cells, bağımsız bir ekip tarafından geliştirilen 2D bir aksiyon oyunudur. Oyun hızlı bir oynanışa sahip. Başka bir deyişle, kendinizi her zaman hızlı eylemlerin gerçekleştiği durumların içinde bulacaksınız. Dead Cells, piksel grafikleriyle hızlı aksiyon seven oyuncuların bağımlısı olacağı bir oyun.

Dead Cells
Dead Cells
152,99
den başlayan fiyatlarla

BioShock

Düşük özellikli PC'ler için uygun oyunlardan biri de Bioshock. Bioshock, orijinal bir hikayeye sahip tek oyunculu FPS tarzı bir oyundur. Oyunda çeşitli büyü güçlerini kullanmak mümkün. Aldığınız ilk güç olan elektriğin yanı sıra ateş topu ve buz gibi çeşitli elementleri de kullanabilirsiniz.

Ayrıca seviye atladıkça bu yetenekleri geliştirerek daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Bioshock bir FPS oyunu olmasına rağmen ana karakterin görünümünü dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkün. Bioshock, hak ettiği değeri görmediğini düşündüğümüz aksiyon oyunlarından biri diyebiliriz. Eğer sisz de hala oynamadıysanız ve düşük sistem gereksinimli bir aksiyon oyunu arayışındaysanız, BioShock’u şiddetle öneririz.

BioShock™
BioShock™
563,30
den başlayan fiyatlarla

düşük sistemlerde açılan aksiyon oyunları

Assassin's Creed IV: Black Flag

Suikastçı ve korsan temalarını seviyorsanız, iki temayı birleştiren Assassin's Creed IV: Black Flag tam size göre tasarlanmış bir oyun. Oyunda denizlerde gezinebilir ve size verilen hedeflere suikast düzenleyebilirsiniz. 

Özellikle gezerken korsan şarkıları söylemek gerçekten çok güzel bir deneyim sunuyor. Gemiyi kişiselleştirebilmek, özgürce açık denizlerde gezmek ve bunları başarı ile oyuncuya sunmak, teşekkürler Ubisoft. Aksiyon olarak da kullandığınız silahlardan dolayı size verdiği eğlence oyuncuyu oyunda tutabiliyor. Çift kılıcın verdiği eğlenceyi bir kere tattıktan sonra onun dışında bir şey kullanmak bile istemiyor insan.

Assassin's Creed® IV Black Flag™
Assassin's Creed® IV Black Flag™
1.050,23
den başlayan fiyatlarla

Just Cause 2

Adından da anlaşılacağı gibi bu oyunda amacınız kaos yaratmaktır. Çünkü neden olmasın? Ana karakter, mükemmel silahlara sahip bir aksiyon adamıdır ve sürekli hareket halindedir. Zihninizi dağıtacak ve stresi azaltacak bir oyun arıyorsanız Just Cause 2 size çok iyi gelecek. 

Oyunda farklı silahlar kullanabilir, havada süzülebilir ve aksiyon alanına yukarıdan girebilirsiniz. Ayrıca Just Cause 2, düşük sistem gereksinimleri olan ve her bilgisayarda çalışabilecek bir oyundur.

Just Cause 2
Just Cause 2
393,63
den başlayan fiyatlarla

düşük sistem gereksinimli aksiyon oyunları

Batman: Arkham Asylum

DC evrenini seviyorsanız, DC'nin en popüler süper kahramanlarından biri olan Batman olarak oynamanın keyfini tahmin edebilirsiniz. Batman: Arkham Asylum, şehri kötü adamlardan ve Joker'den koruduğunuz bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyunun ana hikayesine göre Joker'in planlarını bozmalı ve onu durdurmalısınız. Bu bölümde parantez açıp Joker ile Batman arasındaki konuşma sahnelerinin oyuncuyu her zaman tetikte tuttuğunu belirtmek isteriz.

her bilgisayarda oynayabileceğiniz aksiyon oyunları

Dead Space

Dead Space fenomeninden bahsetmeden tüm zamanların en büyük korku oyunlarına değinmek imkansız olurdu. Dead Space'in ıssız ve önsezili atmosferi, mükemmel dövüşü ve HUD uygulamasıyla birleştiğinden - veya daha doğrusu eksikliği - Dead Space'in en sürükleyici oyunlardan biri olmasına yol açıyor.

Dead Space
Dead Space
262,34
den başlayan fiyatlarla

Dead Space, tüm zamanların en eğlenceli korku-aksiyon oyunları arasında geçiyor. Her bilgisayarda oynanabilirliği sayesinde bütün oyuncuların kalbini fethetmeye de devam ediyor.