Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,82
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,67
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,07
den başlayan fiyatlarla
CoD Mobile Hızlı Level Atlama İpuçları

CoD Mobile Hızlı Level Atlama İpuçları

Call of Duty Mobile oyununda ne kadar hızlı level atlarsanız o hızlı yeni silah ve perk elde etmiş oluyorsunuz. Hızlı level atlamak için de birçok taktik bulunuyor.

Daha doğrusu bu taktiklerle oyunları daha hızlı bitirebilir ve oyun sonlarında kazanacağınız deneyim puanlarını daha hızlı elde edebilirsiniz. 

PC Emulator ile oynamak

İlk olarak Call of Duty Mobile’da oyunları daha hızlı bitirip yeni bir oyuna geçebilmek için rahat bir oyun deneyimi geçirmelisiniz. Bu yüzden Call of Duty Mobile’ı bilgisayar üzerinden oynamayı deneyebilirsiniz. Özellikle üst rank’lerdeki oyuncuların birçoğu bilgisayar üzerinden oyunu oynuyorlar. Rakiplerinize ezici bir üstünlük oluşturmak istiyorsanız emülatör aracılığıyla CoD Mobile oyununu deneyimleyebilirsiniz. Böylelikle maçları kazanmakta ve kill almakta zorlanmazsınız.

Kill Almak

Maçlarda ne kadar çok kill alırsanız maç sonunda elde edeceğiniz XP de o kadar artıyor. Her ne kadar kulağa zor gelse de bu oyunda iyi oynayan daha hızlı level atlıyor.

Call of Duty Mobile
Call of Duty Mobile
Ücretsiz

Maç Kazanmak

Tıpkı kill almak gibi maç kazanmak da oyunun sonucunda aldığınız XP’ye büyük oranda katkı sağlıyor. O yüzden bir clan ile koordineli bir şekilde oynayıp maçları hızlıca kazanmak size level atlamak için en hızlı yolu sağlayacaktır.

call of duty mobile hızlı level atlama

Clanlar’a Girin

CoD Mobile Clan’ları oyuncular birbiriyle takım olabilsin diye varlar. Kendi Clan’ınızı kurabilir veya başkalarınınkine katılabilirsiniz. Clan’lara girmek oyuncuya her bir maç için bonus XP kazandırıyor. Bu da hızlı level atlamanız konusunda büyük oranda yardımcı oluyor.

Silah Skinleri

Oyunda kullanacağınız bazı silah skinleri oyuncuya fazladan XP bonusu verebiliyor. Bu skinleri belirleyip kullanmak her maç sonrası alacağınız XP’yi artıracağından hızlı level atlamanız konusunda yardımcı olacaktır.

cod mobile hızlı level atlama

Challenge Tamamlamak

Oyunda challenge tamamlamak da yine büyük oranda XP kazanmanızı sağlıyor. Gerek objektif challenge’ları olsun gerekse de silah challenge’ları olsun her birini tamamlamak size ekstra XP sağlayacaktır.