Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
178,98
den başlayan fiyatlarla
Palworld
463,37
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
741,58
den başlayan fiyatlarla
Bloodhunt En İyi Karakterler

Bloodhunt En İyi Karakterler

Vampire The Masquerade - Bloodhunt oyunundaki en iyi karakterin hangisi olduğunu öğrenmek ister misiniz Vampire The Masquerade - Bloodhunt oyununda Prag'ın kontrolü için yarışan üç güçlü vampir klanına bölünmüş altı benzersiz arketip vardır.

Bu karakterlerin her biri benzersiz bir beceri seti sunar ve her biri, başka hiçbir arketipin eşleşemeyeceği bir şey sunar ama yine de, her zaman bir meta ortaya çıkar ve size nasıl göründüğünü göstermek için buradayız. Aşağıda Vampire The Masquerade - Bloodhunt oyunundaki en iyi karakterlerden oluşan kademeli listemizi bulacaksınız. Okumaya devam edin, her bir arketipin yeteneklerini ve seçtiğiniz arketipin güçlü yanlarını tamamlayacak şekilde nasıl oynanacağını öğreneceksiniz.

Vampire: The Masquerade - Bloodhunt
Vampire: The Masquerade - Bloodhunt
Ücretsiz

Bloodhunt oyunundaki karakterlere arketip denir ve her arketip aynı zamanda bir klana aittir. Her arketipin üç yeteneğe veya beceriye erişimi vardır bir klanın her iki üyesi tarafından paylaşılan bir hareket yeteneği olan bir klan becerisi; her zaman etkin olan (veya otomatik olarak etkinleşen) pasif bir beceri; ve klan becerisi gibi etkinleştirilebilir başka bir güç olan bir arketip becerisi.

Şu anda Vampire The Masquerade - Bloodhunt en iyi karakter Brute olarak geçer. Brujah klanından gelen bu arketip, mesafeleri hızla kapatmalarına, Şok Dalgası Yumruğu'nu kullanarak kendilerini güçlendirmelerine, savunmalarına ve ardından pasif yeteneklerini kullanarak savaş dışında sıçrayıp hızla iyileşmelerine olanak tanıyan çok dengeli bir beceri setine sahiptir. Aşağıda, en iyiden en kötüye uzanan tüm Vampire The Masquerade - Bloodhunt karakterlerinin sıralaması verilmiştir.

bloodhunt en iyi karakterler

Bloodhunt Tüm Karakterler

  • Brute (Brujah Klanı)
  • Vandal (Brujah Klanı)
  • Prowler (Nosferatu Klanı)
  • Saboteur (Nosferatu Klanı)
  • Muse (Toreador Klanı)
  • Siren (Toreador Klanı)

En İyi Karakterler

Brute

Brute her açıdan harika bir karakter. Brujah klanı arketipleri, hızlı çatı geçişi için oyundaki en iyi yetenek olan Yükselen Sıçrama hareket becerisi sayesinde diğerlerinin üzerinde bir kesimdir. Ancak Brute, neredeyse iyi olan Vandal'ı yener çünkü  Shockwave Punch, doğru kullanıldığında herhangi bir savaşın ölçeğini değiştirebilecek olağanüstü bir yetenektir.

Bir düşmanla güvenli bir şekilde yakın dövüş menziline girmek istediğinizde kullanmak özellikle harika bir beceridir Shockwave'i ateşleyin ve avınızla yakından ve kişisel olana kadar yakından takip edin. Buna True Grit pasif iyileştirmesini de ekleyin, bu da onları çatışma dışında sadece birkaç saniye geçirdikten sonra hızla yarı sağlığa geri getirir ve tehlikeli durumlara girip çıkmakta mükemmel olan bir arketipiniz olur.

Vandal

Vandal, Brujah klan arkadaşı Brute'u çok agresif beceri seti ile eşleştirmeye çok yaklaşıyor. Hem klanının Yükselen Sıçrayış becerisiyle hem de benzersiz Earth Shock yeteneğiyle donanmış olan Vandal, göz açıp kapayıncaya kadar geniş mesafeleri aşma konusunda eşsizdir. Her iki sıçramanın da sağladığı ileri momentum nedeniyle, bu yeteneklerin her ikisi de oyundaki diğer hareket becerilerinden çok daha güçlüdür.

Legion 5
Legion 5

AMD Ryzen™ 7 5800H mobil işlemciye kadar

NVIDIA® GeForce RTX™ 3070'e kadar grafik kartı

15" FHD ekran

Tabii ki, bazen nişan almak oldukça zor olabilir ve her şok, çok güçlü bir saldırı becerisi olacak kadar zarar vermez, ancak birlikte Vandal'ı bir hareketlilik ustası yapar. Vandal'ın bir diğer önemli gücü, yalnızca düşmanların yakınındayken hasar direnci sağlamakla kalmayan, aynı zamanda bu yetenek etkin olduğunda ekranınızın alt ortasındaki büyük bir simge aracılığıyla sizi bilgilendiren Adrenalin Rush pasifidir. Bu, düşmanların yakında olduğunu her zaman bildiğiniz anlamına gelir.

Prowler

Prowler, oyunun izci sınıfıdır ve işler yolunda gittiğinde kullanması çok eğlenceli bir arketiptir. Vanish, muhtemelen oyundaki en iyi panik düğmesidir ve Nosferatu Klanı arketiplerinin gücünü hemen yükseltir. Sadece bir düğmeye dokunduğunuzda görünmez olursunuz ve düşmanınızı yeniden konumlandırmaya veya ondan kurtulmaya yardımcı olmak için kısa bir süreliğine hareket hızı kazanırsınız. Görünmezken hala vurulabileceğinizi unutmayın, bu yüzden tahmin edilemez şekilde hareket ettiğinizden emin olun.

bloodhunt en iyi karakter

Ancak Prowler'ın gerçek gücü, benzersiz becerilerinden gelir Monster Sense, ağır yaralı düşmanların geride bıraktığı çok net izleri görmenizi sağlar, bu da onları takip etmenin dünyanın en kolay şeyi olduğu anlamına gelir.

Vampire: The Masquerade - Bloodhunt
Ücretsiz

Tabii ki, yalnızca bir dövüşte üstün olduğunuzda faydalıdır - bu nedenle, iyi başlamanıza yardımcı olmak için, hedef konuma bir yarasa sürüsü ve nabız gönderen Scouting Famulus yeteneğine de sahipsiniz. duvarların içinden bile yakındaki düşmanları ortaya çıkarabilecek bir alandır. Bu yarasaları etkili bir şekilde kullanmayı öğrenmek biraz zaman alabilir, ancak sonuç benzersiz durumsal farkındalıktır.