Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Atlamalı Zıplamalı Parkur Oyunları

Atlamalı Zıplamalı Parkur Oyunları

Video oyunlarında hareket edebilmek oldukça önemlidir. Bazı video oyunları, hareket etme mekaniklerini oldukça önemli hale getirir ve oyunun özelliklerinden bahseden ana konulardan biri haline gelir.

Bu koleksiyonumuzda, eğlenceli parkur manevraları sunan en iyi video oyunlarını vurgulayacağız. Dışarıda ayağımızı kırma tehlikesi olsa da oyunlarda gönül rahatlığıyla atlayıp zıplayabilirsiniz.

Mirror’s Edge

Eminim herkesin parkur hakkında konuşurken anında düşündüğü oyun Mirror's Edge serisidir. Bu seri, 2008'de piyasaya sürülen bir aksiyon-macera ve platform oyunu ile başlar. Oyunda, oyuncular zorlu bir rejimle yönetilen fütüristik bir dünyaya fırlatılır. Bununla birlikte, daha kontrollü bir durum olsa da, parkurda yetenekli bir yeraltı taşıyıcı ekibi, şehir genelinde hassas paketleri teslim etmenin bir yolu olarak hizmetlerini sunuyor.

parkur oyunu

Oyuncular, Faith Connors adlı bu taşıyıcılardan birinde role adım atıyorlar. Faith, ister ince platformlar arasında sekerek, zıplayarak, büyük boşlukların üzerinden sıçrayarak, isterse duvarlara tırmanarak olsun, parkurda son derece yeteneklidir. Bu, çıkmış en iyi parkur oyunlarından biri olsa da, EA'nın muhtemelen umut ettiği başarı seviyesine pek ulaşmayan bir oyundu.

Assassin’s Creed Serisi

Assassins' Creed serisinin tamamı, parkur oyunlarının peşindeyseniz oynamaya değer oyunlardan oluşur. Her oyun tarihi olaylar ve dönemler etrafında toplanmıştır, bu nedenle bu marka ile çok sayıda farklı tema ve karakter deneyimleyeceksiniz. Genel olarak oyun, özgür bir dünya görmek isteyen Assassin'ler ile düzen peşinde olan Tapınakçılar arasındaki güce dayanıyor. Bu durumda oyuncular, Templar liderlerini durdurmak için farklı görevlere çıkarken Assassin'in rolünü üstleniyorlar.

en iyi parkur oyunları

Bunu yapmak için Assassin'lerin kalabalığa karışması ve dikkat çekmekten düşmanlarını öldürmeye çalışması gerekiyor. Sonuç olarak, oyuncular kahramanların büyük duvarlara tırmanma, nesneler arasında atlama ve düşmanın görüş alanından uzak durmak için çalılıklara dalma konusunda yetenekli olduğunu görecekler. 

Assassin's Creed® IV Black Flag™
315,88
den başlayan fiyatlarla
Assassin's Creed® Origins
236,82
den başlayan fiyatlarla
Assassin's Creed® Odyssey
236,82
den başlayan fiyatlarla

Dishonored Serisi

Dishonored serisi, daha çok parkur tarzı bir hareket sistemi istiyorsanız, incelemeye değer başka bir oyun serisidir. Oyun, gizli bir suikastçı olmak üzerine kurulu olsa da, oyuncular çıkıntılara tırmanmak, engellerin altından kaymak ve engellerin üzerinden atlamak gibi olağan şeyleri yapma yeteneğine sahip olacaklar.

parkur oyunları

Bununla birlikte, kahramanın daha uzun mesafelere ışınlanmasına izin veren Blink adlı benzersiz yetenekle, oyuncular haritada dolaşmak için hızlı bir şekilde çalışabilirler.

Dishonored
49,08
den başlayan fiyatlarla
Dishonored 2
118,25
den başlayan fiyatlarla

Batman Arkham

Rocksteady Studios, Batman Arkham serisiyle Batman oyunları için standat oluşturdu. Batman Arkham Asylum ile başlayan seri, Batman Arkham City ve Batman Arkham Knight ile devam etti. Her bölüm, Gotham vatandaşlarını ortalığı kasıp kavurmaya çalışan kötü adamlardan korurken, oyuncuları Batman karakterinin kontrolüne bırakıyor.

Batman Arkham knight

Tabii ki, kara şövalye olmak, haydutları etkisiz hale getirmeye çalışırken neredeyse ölümcül darbeler indirmek için inanılmaz becerilere sahip olmanın avantajlarıyla birlikte gelir. Aynı şekilde Batman da ayakları üzerinde oldukça hızlı olduğu gibi, nesnelerin etrafından atlayabiliyor, çeşitli ekipmanlarla binaları tırmanabiliyor ve pelerininiz sayesinde çok yükseklerden süzülebiliyor. Bu, özellikle Arkham Aylsum'dan sonra Gotham City'yi açtığında, eğlenceli hikayeleri, yakın dövüş tarzı oynanışı ve keşfedilecek birçok alanı olan çok sağlam bir video oyunu serisidir.

Batman™: Arkham Knight
Batman™: Arkham Knight
65,55
den başlayan fiyatlarla

Titanfall

Geliştirme stüdyosu Respawn Entertainment, oyuncuların devasa makineler kullanarak birbirleriyle savaştığı veya rakip takıma karşı savaşan bir kara askeri olduğu, yalnızca çevrimiçi çok oyunculu bir oyun olan Titanfall'ı çıkardı.

en iyi parkur oyunları

Oyuncular bu oyundan keyif alırken, hikaye isteyen birçok oyuncu vardı. Neyse ki, bu Titanfall 2 ile geldi. Burada oyuncular sadece kısa bir hikayeye değil, aynı zamanda oyuncuların devasa makineler ve kara birlikleri ile tekrar birbirlerine karşı savaşmaları için çevrimiçi bir bileşene de sahipti. Bir makinede olmamalarına rağmen, oyuncular çift zıplayabildikleri, duvarların üzerinden geçebildikleri ve engellerin altından kayabildikleri için oldukça çeviktirler.

Titanfall­™
Titanfall® 2
197,30
den başlayan fiyatlarla