Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,12
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Apex Legends Mobile En İyi Silahlar

Apex Legends Mobile En İyi Silahlar

Konsol ve PC sürümlerinin ardından mobil oyuncuların da yeni gözdelerinden biri Apex Legends Mobile oldu. Eşsiz kahramanların, takım çalışmasının, hızlı ve akıcı oynanışın son derece büyük bir profesyonellikle harmanlanması sayesinde en iyi mobil battle royale oyunlarından biri olmaya da aday gibi duruyor.

Apex Legends Mobile silahlar konusunda da hayal kırıklığına uğratmıyor. Mobil oyun ve PC sürümü arasında silahlar açısından oldukça fazla benzerlik bulmak mümkün. Peki Apex Legends Mobile’daki en iyi ve en güçlü silahlar hangileri? Aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için, Apex Legends Mobile En İyi Silahlar Rehberini hazırladık. 

En Sevilen Apex Legends Mobile Silahları

  1. R-301 Carbine
  2. VK-47 Flatline
  3. R-99
  4. Peacekeeper
  5. Kraber .50 - Cal
  6. Wingman
Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile
Ücretsiz

R-301 Carbine

Apex Legends Mobile oynarken bu silahı birçok kişinin favori silah listelerinin başında ve çok sayıda düşmanın elinde görmeyi bekleyebilirsiniz. Bu saldırı tüfeği, konsol ve PC'deki Apex Legends'ta olduğu gibi mobilde de aradığınız her şeyi size sunuyor. Güvenilir bir şekilde azaltabileceğiniz yüksek bir atış hızına, harika bir isabetliliğe ve geri tepmeye sahip olan silahın hasarı biraz düşük olsa da performansı ile bu farkı kapatıyor. Kafaya isabet 25, vücut isabetleri 14 ve uzuvlara isabet 12 hasar puanı sağlar. Bu, tüm beceri seviyelerinde size iyi hizmet edecek çok yönlü, güvenilir tüfeğinizdir.

VK-47 Flatline

Saldırı tüfeklerinden devam etmek gerekirse, bir diğer favorimiz VK-47 Flatline. Flatline, R-301'den daha güçlüdür, ancak daha yavaş ateş hızına sahiptir. Öte yandan, bu daha yavaş atış hızı, atışları kontrol etmeyi ve isabeti kolaylaştırır, özellikle de dürbün takmak orta ve uzun menzilli çatışmalar için tüfeği biraz daha iyi hale getirir. İsterseniz daha hassas bir silah gibi davranmasını sağlamak için onu tek bir ateş moduna da geçirebilirsiniz. Kafaya 32, vücutta 16 ve uzuvlarda 14 hasar verir.

apex legends mobile silahlar

R-99

Daha yakın bir çatışma için Apex Legends Mobile’da R—99'u tercih edebilirsiniz. Bu canavar, size çok yaklaşmaya cüret eden tüm rakipleri saniyeler içinde çiğneyecektir. Ama uyarmış olalım, geri tepmesi oldukça sert ve ilk başlarda insanı afallatabiliyor. Yine de silahı amaçlandığı gibi yakın mesafelerde kullanıyorsanız, bunun çok fazla önemli olmayacaktır. Kafada 17, gövdede 11 ve uzuvlarda 9 hasar vuruyor.

Peacekeeper

Tüm yakın mesafe hasarınızı saldırı dalgaları yerine tek bir patlamada vermeyi tercih ediyorsanız, bir av tüfeği arıyorsunuz. İişnizi Peacekeeper’dan daha iyi görecek bir silah yok. Bir av tüfeğine göre bu silah düşündüğünüzden daha isabetli. En büyük dezavantajı, tüm mermilerinizi boşalttıktan sonra yeniden yüklenmesi biraz zaman alıyor ve patlamalar arasındaki gecikmeyi de hesaba katmanız gerekiyor, bu yüzden cephane sayınızı yakından takip edin.

apex legends mobile en iyi silahlar

Kraber .50 – Cal

Apex Legends Mobile keskin nişancıları da unutmuyor. Kafaya tek isabette düşmanın gözünün yaşına bakmayan bu keskin nişancı tüfeği, mekanik olarak oldukça keyfli. Gövdeye isabet bir kalkanı parçalayabilir ve ekibinize avantaj sağlayabilir. Şarjör boşalmadan önce çok az sayıda atış hakkınız olduğunu da hatırlatmak isteriz.  Bu silah ne kadar güçlü olursa olsun - 435 kafaya, 145 gövdeye ve 116 uzuvlara isabet ediyor. Kraber .50 – Cal herkese göre bir silah değil ve haritada bulması da oldukça zor. Ama onu bulduysanız ve nişan yeteneğinize güveniyorsanız, karşı takımlara korku salacağınız kesin.

Wingman

Bu tabancanın daha iyi bir adı olabilir mi? Sizi desteklemek için cebinizde hangi silahı tutmanız gerektiğini bilmiyorsanız, bir Wingman her zaman doğru tercihtir. Daha yakın mesafeli çatışmalarda kendi gücünü koruyabilir, ancak her bir atış için tekrardan hedefleme yapmanız gerektiği için, Peacekeeper veya R-99'dan çok daha fazla nişan ve beceri gerektirir. Toplam DPS’I ise 120 civarında seyrediyor.