Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
GreedFall Hikayesi

GreedFall Hikayesi

Tüccar Cemaati'nin soylularından biri olan De Sardet, kuzeni ve yeni atanan New Serene valisi Prens Constantin d'Orsay'a Legate olarak hizmet etmek için yeni kurulan Teer Fradee adasına seyahat etmeye hazırlanır. Cemaat, Teer Fradee'nin egzotik ortamının, kıtaya yayılan ölümcül bir veba için bir tedavi sağlayacağını umar.

Grup, Teer Fradee'ye varır ve De Sardet, adanın yerlileri ve adada varlığı olan iki komşu ülke ile diplomatik ilişkiler kurmak için hızla göreve gönderilir. De Sardet birkaç yeni müttefik kazanır ve onlara mistik yetenekler kazandıran, dünyaya doğaüstü bir bağı olan yerli adalılar olan Doneigada'yı öğrenir. De Sardet'in kötü niyetli kişiyle ilgili araştırmaları, yerlilerin adayla bağlantısı olan en on mil frichtimen olarak bilinen bir varlığa taptığını ortaya koyar. De Sardet, Mil Frichtimen'in gerçek olduğuna ve gücüyle kötü niyetli kişiyi iyileştirebileceğine inanır ve onunla konuşmanın bir yolunu aramaya başlar.

GreedFall
GreedFall
190,00
den başlayan fiyatlarla

Constantin'in sağlığı azalmaya başlar ve kısa süre sonra kendisine bir hastalığın bulaştığını öğrenir. Cemaatin paralı askerleri tarafından yapılan bir darbe girişimini engelledikten sonra De Sardet, bir tedavi arayışı sürer ve Constantin'in acısını hafifletmek için Catasach adlı yerli bir şifacıyla temasa geçer. De Sardet, en on mil frichtimen tapınağının ancak aylardır kayıp olan yerlilerin yüksek kralı Vinbarr tarafından açılabileceğini öğrenir. New Serene'e döndükten sonra De Sardet, Catasach ve Constantin'in kayıp olduğunu da öğrenir. De Sardet, Catasach'ı ölü bulur ve Constantin'in Vinbarr tarafından dağlara götürüldüğünü öğrenir. De Sardet, Vinbarr'ı inine kadar takip eder ve Constantin'i New Serene'e geri getirmeden önce onu öldürür.

greedfall hikayesi

Üç gün sonra, Constantin'in hastalığı iyileşir, ancak fiziksel görünümü değişir ve yerlilerinkine benzer bir hale gelir. Catasach'ın onu bir Doneigad'a dönüştürmek için ritüel gerçekleştirmeye götürdüğünü ve onu kötü niyetlilere karşı dirençli hale getirdiğini ortaya koyar. Vinbarr'ın ölümüyle, De Sardet yerlilerin yeni yüksek kralı seçmesine müdahale eder ve kazanan adayın mil frichtimen'in kutsal alanına girme sözü vermesini sağlar. De Sardet'in kötülüğün bir hastalık olmadığını, kıtanın halkı tarafından sömürülmesine tepki olarak ürettiği bir zehir olduğunu ortaya koyan varlığa girmesine ve onunla konuşmasına izin verilir. Kötülüğü iyileştirmeye yardım etmeyi vaat eder ancak Constantin'in eylemlerinin onu zayıflattığı konusunda da uyarır.

greedfall hikaye

Uyarı karşısında kafası karışan ve dehşete düşen De Sardet, Constantin'in Doneigad'ın gücüne bağımlı hale geldiğini ve hem yerlileri, hem de yerleşimcileri yok etmek amacıyla adanın gücünü en on mil frichtimen'den çalmak için daha fazla ritüel gerçekleştirdiğini keşfeder. De Sardet, Constantin'le tapınakta tek başına yüzleşir ve ona ya onu öldürme ve adanın kaderini grupların ellerine bırakma ya da adayı fethederken ona katılma seçeneği sunulur. Oyuncu Constantin'i öldürmeyi seçerse, takip eden son seçilen Yüksek Kral'a ve oyuncunun yoldaşlarıyla ve Teer Fradee'deki çeşitli gruplarla olan ilişkisine bağlı olarak değişecektir. Oyuncu Constantin'e katılmayı seçerse, iki kuzen, mil frichtimen'in gücünü çalar ve tanrısal varlıklar haline gelerek, dünyaya bir terör saltanatı salıverir.