Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Ghostrunner Hikayesi

Ghostrunner Hikayesi

Ghostrunner, Burst olarak bilinen, belirsiz bir küresel felaketten sonra insanlığın geri kalanını barındıran devasa bir gökdelen benzeri arkoloji olan Dharma Tower'da yer almaktadır.

Rastgele bir Ghostrunner, hafızası olmadan uyanır. Ancak Dharma Tower'ı yaratan, yöneten ve barışı koruma ile polis olarak hizmet eden teknolojik süper askerler olan Ghostrunner'ı tasarlayan ve aynı zamanda da Adem'in korunmuş zihni olan, Mimar olarak bilinen dijital bir zekayı özgürleştirmeye yönelik görev alır. Mimar, Ghostrunner birimlerinin çoğunu yok eden bir darbede sırdaşı Mara tarafından ihanete uğramıştır ve şimdi de Keymaster olarak biliniyor. Ghostrunner, The Climbers olarak bilinen bir grup isyancı tarafından onarım için bulunur, ancak isyan, Ghostrunner'ın yeniden etkinleştirilmesinden hemen önce yok edildi. Mimar, Ghostrunner'ı Keymaster'ı yenmekle görevlendirir.

Ghostrunner
Ghostrunner
148,00
den başlayan fiyatlarla

Ghostrunner, kalan Cybervoid sistemlerine, Dharma Tower'ı birbirine bağlayan dijital ağa ve Mimar'ın zekasının desteklendiği temele erişir. Bunu yapmak, Mimar'ın Ghostrunner'ın kodundaki hasarı düzeltmesini sağlar. Ghostrunner, Keymaster'ı yenme yolculuğunda, hayatta kalan bir Climber olan Zoe ile iletişime geçer. Zoe ayrıca ona, Climbers'ın onarım yapmaya çalışırken kullandıkları bir kod adı olan 'Jack' adını verir. Mara, isyanın gerçekleştiği bölgenin hava filtreleme sistemlerini devre dışı bırakır ve bu, bölgedeki tüm sakinlerin Dış atmosferde bulunan radyoaktif toz nedeniyle ölmesine neden olur. Ghostrunner, Zoe'nin türbinleri yeniden başlatma isteğini, bu tür konuları dikkat dağıtan bir şey olarak gören Mimar'ın dehşetine karşı yerine getirir.

ghostrunner hikayesi

Ghostrunner, Tower'ın ayrıcalıklı bölgesi olan Dharma City'ye ulaşmak için Amida asansörünü kullanır. Ghostrunner, patlama öncesi bilgileri ve Project Ghostrunner'la ilgili bazı verileri içeren güvenli bir Cybervoid sunucusu olan Depo'ya erişmek için hareket eder. Zoe, izleme sistemlerinde, başlangıçta tasarımlarında işbirliği yapan Mara tarafından inşa edilen Ghostrunners'ın tıpkıbasımı olduğu ortaya çıkan bir çarpıklık fark eder. Birim verileri çalar ve Ghostrunner'ı verilerde depolanan yükseltmeleri elde etmek için onu yenmeye zorlar. Kavgaları sırasında Keymaster, Mimar ve kuklasına Ghostrunner yenildiğinde, Mimar zekasını kaldırarak kalan tüm Cybervoid sistemlerini yok edeceğini duyurur. Ghostrunner daha sonra Keymaster'ın gücünün kalbi olan Core'a ilerler. Mimar, Ghostrunner'ın Zoe ile olan arkadaşlığını sürekli olarak küçümser ve Ghostrunner'ın istekliliğini Mimar'ın amaçladığı mükemmel silahtan bir eksiklik olarak görür.

Ghostrunner, Cora'a geçerken, Zoe bir tehlike sinyali alır ve bir tuzak olabileceğini öne sürmesine rağmen, bir Climber arkadaşını kurtarma umuduyla güvenli alanını terk etmesine neden olur. Keymaster, doğrudan Tower vatandaşlarına hitap eder ve nihai hedefini açıklar İnsan vücudunu istilacı bir şekilde Dış dünyanın koşullarına tahammül edebilmek için değiştirmek, insanlığın gitmesine izin vermek. Araştırmasının ürünleri gerçekten de bunu yapabilir, ancak artırımların doğası zihinlerine zarar verir ve insan olarak algılanabilecek çok az şey bırakır.

ghostrunner hikaye

Ghostrunner, son bir Cybervoid sunucusuna rastlar ve düşmanlarının her yerde bulunan 'Atma' nöral implantlarını hackleme yeteneği kazanır. Bu kapasite Ghostrunner'ın, Mimar'ın insanları kontrol etme yeteneğine sahip olduğunu fark etmesine neden olur ve Mimar'ın Mara'dan daha kötü olduğunu söyler. Ghostrunner yaklaşırken Mara ona ve şeytani olarak gördüğü Mimar'a hitap eder. Mara, Ghostrunner'ın onunla yüzleşmek için yolculuğuna devam etmek yerine sektörü daha önce kurtarmasının tek nedeninin Ghostrunner'ın tam anlamıyla itaatkar olmaması olduğunu anlar ve onu Mimar'ın çılgın bir makineden biraz daha fazlası olduğuna ikna etmeye çalışır. Mimar onu susturduğunda, Ghostrunner, Mimar'ın Kule içindeki kapasiteleri hakkında yalan söylediğini fark eder.

ghostrunner oyun hikayesi

Ghostrunner, Cybervoid sunucuları ile etkileşime girdiğinde artan gücü nedeniyle artık bağımsız ve duyarlı olduğundan, doğasını tamamen kendi içinde özümsemeyi amaçlar. Ghostrunner, hem Adem'in hem de Mimar'ın amacının insanlığın tam kontrolü olduğu ortaya çıktığında geçişini tamamlar. Ghostrunner, Mara'nın ilk darbesinin doğru olduğunu düşünürken, Mimar bunu daha büyük bir iyilik için değerlendirir.Ghostrunner, onsuz Cybervoid'in sona ereceğini belirten Mimar'ın tezahürüne ulaşır. Ghostrunner onu yine de yok eder ve Mimar'a adının Jack olduğunu söyler. Zoe, son sözü, insanlığın artık sanrılı Mimar veya Mara tarafından kontrol edilmeden kendi yolunu seçmekte özgür olduğunu belirterek anlatır. Yeniden etkinleştirileceği ima edilen Jack'e şükranlarını sunar.

Ghostrunner Yayınları