Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Forspoken Hikayesi

Forspoken Hikayesi

Forspoken, güzel olduğu kadar da acımasız bir ülke olan Athia'ya ışınlanan ve eve dönmenin bir yolunu arayan genç New Yorklu Frey'in hikayesi.

Frey, uçsuz bucaksız arazilerde gezinmek ve canavar yaratıklarla savaşmak için büyülü yeteneklerini kullanması gerekiyor. Hikayenin detayları, Athia’nın güzellikleri ve karşımıza çıkacak en önemli karakteri tanımak için okumaya devam edin. 

Hikaye Nasıl Başlıyor?

Frey Holland, New York City'de kendini yalnız ve dışlanmış hissettiği bir hayat sürerken kendini gizemli bir şekilde Athia diyarında bulunur. Frey, sihir kullanarak güçlü büyüler yapabildiğini ve uçsuz bucaksız Athia topraklarını keşfedebileceğini keşfeder. Frey, eve dönüş yolunu bulmak için yola çıkar ve macerasına “Cuff” adını verdiği altın bilekliği de eşlik eder. 

Forspoken
Forspoken
349,50
den başlayan fiyatlarla

Frey kısa süre sonra, bir zamanlar Tantas'ın hayırsever hükümdarlığı altında gelişen bu güzel toprakların hikayesini öğrenir. Ancak, amansız bir felaket tarafından yok edilen bu diyarda hayvanlar ve insanlar tehlikeli canavarlara dönüşür. Aynı felaket, zengin manzaraları dört tehlikeli aleme dönüştürür. 

forspoken hikaye

Athia'yı Keşfet

Frey, onu tek umutları olarak gören Athia'nın kalan son vatandaşlarına yardım etmeyi kabul eder. Frey'in bu garip, hain topraklardaki macerası, onu kalbin derinliklerine ve yüzleşmeye götürür. Orada korkunç yaratıklarla, güçlü Tantalarla yüzleşmeli ve kendisi hakkında daha fazlasını ortaya çıkarmalıdır.

Frey'in olağanüstü yetenekleri, geniş açık alanlarda zahmetsizce dolaşmasını sağlar. Ayrıca, Athia'nın tehlikeli arazilerinde kolaylıkla gezinmesine ve acımasız çevresini keşfetmesine izin veren yeni büyülü yetenekler keşfeder.

Karakterler

Alfre “Frey” Holland

Frey Holland, New York'ta kendini yabancı hissederek yaşar. Ancak çok geçmeden gizemli bir şekilde New York'tan Athia'ya götürülerek hayatının macerasına atılır. Frey'in şimdiye kadar deneyimlediği hiçbir şeye benzemeyen insanlarla, yerlerle ve kültürlerle dolu bu garip diyarda güçlü büyüler yapabildiğini ve uçsuz bucaksız arazilerde gezinmek için sihir kullanabileceğini keşfeder. Eve dönüş yolunu bulmak için sihirli bileziği "Cuff" ile bir yolculuğa çıkar. Frey, eve dönüş yolunu bulmak için bu tehlikeli ve garip diyardan geçecek, canavar yaratıklarla ve güçlü Tantalarla yüzleşecek.

forspoken karakterler

Tanta Prav

Çıldırmış ve kötü büyücüler olan Tantalar, şimdi yok edilmiş topraklarının kalbinde hüküm sürüyor. Prav, herkesin hatalı olduğuna inandığı için suçlu bulduğu kişilere saldırır. Ailesini ilkelerden ve gerçek adaletten mahrum eder.

Tanta Sıla

Tantas'ın en güçlü ve zorlu olanı Sıla yoluna çıkan tüm insanları ve her şeyi ezmesiyle tanınan diktatör bir despottur.

Tanta Olas

Olas, Bilgeliğin Tanta'sıdır. Bilgi arzusu onu harekete geçirir. Yeni bilgiler edinmek için sihrini kullanır ve başkalarının düşüncelerini emer.

Cuff

Athia'ya vardığında Frey'in bileğinde beliren Cuff, Frey’in Athia'daki macerasına yardımcı olur.

Forspoken yayınları