ETS 2 Modları

ETS 2 Modları

ETS 2, size uzun ama keyifli bir yolculuk vaad ediyor. Büyük araçlarınıza atlayıp özenli ve detaylı oluşturulmuş haritalarda geçen yolculuk deneyiminizi daha da zenginleştirmek ister misiniz?

Evet dediğinizi duyuyor ve yapımcının oyunu geliştirme aşamasında bilerek bıraktığı boşluklardan yararlanılarak oluşturulan, oyun için yasal modları sizin için listelemek istiyoruz bu içeriğimizde.

Hali hazırda internet üzerinde bulunan modları bilgisayarınıza indirdikten sonra oyun kapalı konumdayken gerekli klasör içine kopyalayarak bu modları aktif hale getirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2
Euro Truck Simulator 2
39,00
den başlayan fiyatlarla

ETS 2 MODLARI

MODLAR  AÇIKLAMASI
Otobüs Modu Yerli ulaşım firmalarına ait otobüsleri de kullanımımıza sunan modun, otobüs sever oyuncuları çok mutlu edeceği kesin.
Ferrari Modu Gerçek hayatta asla sürme deneyimi yaşama şansımız olamayacak süper lüx araçları kullanımımıza sunan eğlenceli bir mod.
BDF Renk Modu Sahip olduğumuz araçları istediğimiz renklerle donatabileceğimiz renk paleti modu.
TruckerMP Modu Bu modla gelen özellik sayesinde oyunu arkadaşlarımızla veya rastgele çevrimiçi oyuncularla oynayabildiğimiz gibi telsiz vasıtasıyla uzun yolculuklarımızı daha keyif bir hale getirebiliriz.
Pro Mods Daha da detaylandırılmış yollar ve haritalar için hazırlanan bir mod.
Google Haritalar Modu Daha da detaylandırılmış yollar ve haritalar için hazırlanan bir mod.
Winter Mod Soğuk ve çetin kış şartlarında sürüş deneyimi için hazırlanan bu modda, aracınız kayma, düşme ve kaza yapma riskini her zamankinden çok daha fazla yaşıyor.
Gerçekçi Tabela Modu Bu mod ile yolculuğunuz süresince sürekli karşınıza çıkan tabelalar daha gerçekçi bir görünüme kavuşuyor.
Hız Radar Modu Yollar üzerindeki radarları size önceden sesli uyarı şeklinde bildiren mod.
Türkiye Değerleri Modu Yükleme ekranlarında ülkemizin güzide ve tarihi mekanlarının çizimleriyle karşılaşacağımız özel bir mod. 
Taraftar Modu Eğer ben tam bir futbol fanatiği kamyon şöförüyüm diyorsanız; Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray bayraklarıyla araçlarınızı süsleyebileceğiniz mod.
Türk Lirası modu Oyunda erişilebilen para birimlerine Türk Liramızı ekleyen değerli bir mod.
No Damage Modu Aracınızı hasar almamasını sağlayan birazcık da hileye kaçan bir mod.
Çevre ve Ceza Güncelleme Modu Aracınızı hasar almamasını sağlayan birazcık da hileye kaçan bir mod.
Ekonomi Modu Oyundaki harcamalarınıza yeni düzenlemeler getiren bir mod.
Hazır Oyun Modu Oyundaki tüm başarımların ve de araçların açık olduğu yine birazcık hileye kaçan mod.
Yeni Far Modu Gerçekçi ve detaylı far seçeneklerinin sunulduğu mod.
Büyük Garaj Modu Garajınız size küçük geliyor ve de geliştirmek istiyorsanız bu mod tam size göre.
Ön Cam Yazı Modu Şirketinizin ismini ve cismini ön camınıza yazmanızı sağlayan mod.
Sonbahar Modu Yapraklar dökülürken, en romantik mevsimde araç kullanmak isteyenler acil bir şekilde bu modu indirsin lütfen. 

 

Yukarıda oyuna özel en popüler modları sizin için listeledik. Ayrıca oyunu deneyimi yükselten ve oyunun görselliğini arttırmaya yarayan onlarca farklı modda ETS 2 için oluşturulmuş. Dilediğinizi indirip oyun deneyiminizi daha da artırabilirsiniz.

İyi oyunlar!