Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
55,00
den başlayan fiyatlarla
Euro Truck Simulator 2 - Iberia
 • Euro Truck Simulator 2 - Iberia
 • Euro Truck Simulator 2 - Iberia PC Fiyatları
 • Euro Truck Simulator 2 - Iberia PC Key Fiyatları
 • Euro Truck Simulator 2 - Iberia Fiyat Karşılaştırma
 • Euro Truck Simulator 2 - Iberia

Euro Truck Simulator 2 - Iberia

Çıkış Tarihi: 08.04.2021
Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Euro Truck Simulator 2 - Iberia fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Euro Truck Simulator 2 - Iberia PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Euro Truck Simulator 2 - Iberia oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
48,00

Oyun İstatistikleri

Euro Truck Simulator 2 - Iberia Yayınları

Oyun Hakkında

İber Yarımadası, yarı kurak güneydoğu çöllerinden yeşil iğne yapraklı ormanlara kadar zengin ve çeşitli manzaralarla doludur. Iberia, çok sayıda tarihi köy ve kasabaya, dar sokaklara, eski kiliselere ve etkileyici kalelere ev sahipliği yapmaktadır. İspanya'nın başkenti Madrid'i, Portekiz'in kıyı başkenti Lizbon'u, Málaga ve Olhão gibi çok sayıda kıyı kentini ve birçok iç şehri ziyaret edin. Güçlü ihracat ekonomisinin önemli bir parçası olun ve Avrupa üzerinden Iberia'dan kargo taşıyın.

Iberia harika, işte nedeni

 

 • Genellikle 'Avrupa'nın tek çölü' lakaplı Tabernas Çölü'nde seyahat edin
 • Iberia'yı yoğun limanlarından gelen gönderilerle Avrupa'nın geri kalanına bağlayın
 • Çeşitli otomobil fabrikalarından nakliye terminallerine araba parçalarını ve tüm arabaları teslim edin
 • Gerçek hayattaki benzerleriyle yakından eşleşecek şekilde hazırlanmış kamyon duraklarında ve benzin istasyonlarında dinlenin
 • Orta Çağ kalelerinden tarihi figürlerin heykellerine kadar tüm şekil ve büyüklükteki simgesel yapıları görün
 • Kıyı şehri Algeciras'tan körfezin diğer tarafında bulunan muhteşem sahil manzarasının ve hatta ünlü 'Cebelitarık Kayası'nın keyfini çıkarın
 • Vadilerden gelen ince rüzgar sesinden kuşların tweet'lerine kadar kendinizi yeni ortam sesine bırakın
 • Dağlık alanları çok çeşitli renkli kayalarla keşfedin
 • Guadiana Uluslararası Köprüsü gibi önemli noktaları ziyaret edin ve bakış açısı özelliği ile üzerine kuşbakışı bakın
 • Iberia'ya özgü Steam başarılarının kilidini açın

İber şehirlerini keşfedin

İber Yarımadası hakkında daha fazla bilgi edinin


Bilgi Güçtür. Aşağıda Iberia'nın güç kaynakları, doğası ve ekonomisi hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Eko bölgeler
İber Yarımadası, yarı kurak güneydoğu çöllerinden yeşil iğne yapraklı ormanlara kadar zengin ve çok çeşitli bir ekosisteme ev sahipliği yapmaktadır. İki baskın iklim türü ile, sıcaklıklar ve hava durumu seyahat ettiğiniz yere göre değişebilir. Bölgelere göre Avrupa'nın en büyük ikinci yarımadası olan Iberia ile, çok çeşitli farklı eko-bölgeleri görebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Çöller
Amerika'nın vahşi batısına dayanan, geleneksel kovboy atışları ve gözlerini kısan yakın çekimler (yee-haw!) İçeren birçok batı klasiğinin İspanya'nın sıcak ve tozlu çöllerinde çekildiğini biliyor muydunuz?

İberia'nın güney doğusunda bulunan ve genellikle 'Avrupa'nın tek çölü' lakaplı, İspanyol anakarasının kuru ama güzel bir parçası olan Tabernas Çölü'nü bulacaksınız. Iberia'nın bu kısmı, Euro Truck Simulator 2'de görülen ilk çöl iklimi; ve kıtanın geri kalanına hakim olan yemyeşil ormanlara çok eşsiz bir kontrast sunuyor.

İster sadece seyahat ediyor olun, ister manzaralı rotayı takip edin, ünlü filmlerin, takla otunun ve kovboyların yerlerine dikkat edin ... çünkü bu kasaba ikimiz için yeterince büyük değil ortak.

Iberia Limanları
3.000 km'den fazla kıyı şeridiyle, İberya'nın en büyük şehirlerinin ve nüfusunun çoğu denizin yakınında veya yanında yer almaktadır ve İber Yarımadası'ndaki deniz limanları ekonomide inanılmaz derecede önemli bir rol oynamaktadır. Denizcilik, balıkçılık ve okyanus turizmi yarımadanın en büyük endüstrilerinden bazılarıdır. Yarımadanın kıyı şeridinde bu büyük ve küçük limanların çoğunu bulacaksınız.

Daha fazla ürün ve nakliye için sürekli artan talep, bir limanın yakınındayken iş sıkıntısı yaşamayacağınız anlamına gelir. Her gün gelen ve giden yüzlerce sevkiyatla, konu lojistik olduğunda Iberia'yı dünyaya bağlamanın bir parçası olacaksınız.

Araba endüstrisi
Avrupa, Akdeniz, Kuzey Afrika ve Atlantik ile bağlantılı İberya'daki limanlar sayesinde, dünya çapında nakliye, İspanya ve Portekiz'i otomobil üreticileri için ideal bir yer haline getiriyor. Bu işlemlerden bazıları o kadar büyüktür ki, birçok limanın yalnızca otomobillerin denizaşırı taşımacılığına adanmış kendi araba nakliye terminalleri vardır.

Avrupa'daki çeşitli otomobil fabrikalarından nakliye terminallerine parça ve otomobil tesliminde hayati bir rol oynayın. Her biri üretim hattından çıkan milyonlarca arabayla, bu sektörde lojistik iş sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

Mimari ve Köyler
Yarımadanın neresine seyahat ederseniz edin, çok çeşitli farklı mimarileri göreceğinizden emin olabilirsiniz. Iberia'da araba kullanırken görebileceğiniz birçok ortak tasarım var. Yani, turuncu pişmiş toprak çatılar çoğu villada, evde ve binada bulunur; yerel bölgedeki taş ocaklarından çıkarılan kil bolluğundan elde edilmiştir. En yaygın bina tasarımı türü, ısıyı dışarıda tutmaya yardımcı olmak için beyaz duvarlar, taş zeminler ve panjurlu pencereler ile tasarlanmıştır.

Ne var ki, Iberia ile ilgili her şey yerli değildir. İspanyol Sömürge döneminden (Kızılderili ve Mağribi etkilerinin bir kombinasyonu) Neoklasik mimariye kadar, İspanya ve Portekiz'in birçok bina ve simge yapısında bulunan dünyanın dört bir yanından etkileri görmek açıktır.

Hem İspanya hem de Portekiz'de bulunabilen tarihin ve güzel mimari tasarımın tadını çıkarmak için yavaşlamayı ve bir dakikanızı ayırmayı unutmayın.

İberya Enerji
Iberia, elektrik üretmek için kömür gibi geleneksel kaynakları kullanmak yerine modern enerji kaynaklarını kullanarak yüksek elektrik talebi elde ediyor. En popüler modern enerji kaynaklarından biri, güneşin enerjisini (Iberia'nın bol miktarda sahip olduğu) elektrik üretmek için kullanan güneş panelleridir. Güneş panelleri, bir güneş enerjisi çiftliğinde büyük miktarlarda birlikte kullanıldığında en etkilidir. Binlerce güneş panelinin kapladığı bu alanlar, İspanya ve Portekiz'in elektriğinin önemli bir bölümünü sağlıyor. İber Yarımadası için tipik bir başka enerji kaynağı, tepelerde, vadilerde ve hatta açık denizde bulunan türbin çiftliklerinde yakalanan rüzgardır.

Kamyon Durakları ve Benzin İstasyonları
Dağlar, şehirler ve ormanlar boyunca, sürücüler genellikle güneşten sığınır ve yolculuk için uygun dinlenme alanlarında ve kamyon sürücüleri için tasarlanmış benzin istasyonlarında dinlenmek için zaman ayırır. İberya'nın Avrupa'nın önde gelen lojistik başkentlerinden biri olmasıyla, kamyon durakları İspanya ve Portekiz ülkelerinde yaygın hale geldi.

Benzin istasyonlarının büyük bir çoğunluğu el yapımı olup, çeşitli tasarımların gerçek hayattaki benzerlerine olabildiğince yakın olacak şekilde hazırlanmasına izin verir. Bu dinlenme durakları, aynı zamanda, yakıt ve park alanında çok ihtiyaç duyulan bir dinlenme için yanaşacak diğer AI sürücülerini de içerecek. Küçük ülke benzin istasyonlarından büyük otoyol kamyon duraklarına kadar, bir sonraki durağın çok uzakta olmadığını bilerek rahatlayabilirsiniz.

Kayalar ve Bitki Örtüsü
İber Yarımadası'nın çoğu, Avrupa'nın geri kalanında görmeye alıştığımızdan çok daha kuru bir iklime sahiptir. İspanya ve Portekiz'de var olan çeşitli bitki örtüsünü getiren selvi, palmiyeler, çamlar, kuru çalılar, zeytin ağaçları, portakal ağaçları ve mantar ağaçları gibi yeni ağaç modellerini göreceksiniz.

Yarımadanın aslında çok kayalık olduğunu öğrenmek sizi şaşırtabilir. Ayrıca Iberia'nın çok renkli olduğunu göreceksiniz! Çeşitli ABD eyaletlerinde göreceğiniz gibi, İspanya ve Portekiz, farklı renkli toprak ve kayalara sahiptir. Kırmızı, sarı ve hatta bazen griden, ekibimiz bu muazzam yarımadadaki her bölgenin benzersiz renklerini yakalamak için elinden gelenin en iyisini yaptı. Bunları okuduktan sonra, size Iberia rocks düşünüyorum eminsin.

Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Korece, Kastilya İspanyolcası, Basitleştirilmiş Çince, Rusça, Japonca, Portekizce, Lehçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Norveççe, İsveççe, Macarca, Çekçe, Rumence, Türkçe, Brezilya Portekizcesi, Bulgarca, Yunanca, Ukraynaca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Çift çekirdekli CPU 2,4 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTS 450 sınıfı (Intel HD 4000)
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 64-bit
 • İşlemci: Dört çekirdekli CPU 3.0 GHz
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 760 sınıfı (2 GB)

Yorumlar