Eternal Return: Black Survival İnceleme

Eternal Return: Black Survival İnceleme

Eternal Return: Black Survival, çok dinamik bir oyun tarzına sahip mükemmel bir Battle Royale oyunu; burada zaferiniz haritayı bilmenize, doğru reaktifleri bulmanıza, karakterinizin yetenek ve becerilerine bağlı.

Eternal Return: Black Survival

Artık Battle Royale tarzında bir oyun bulmak zor değil ama sayılarına rağmen birbirinden çok da farklı değiller. Ancak Nimble Neuron, aynı anda üç türün yeni, sıra dışı bir kombinasyonunu bulabildiler - Battle Royale, MOBA ve Survival RPG.

7Çok İyi
  • Dinamik oynanış
  • Sınıf ve karakter çeşitliliği
  • Farklı oyun modları (Solo, Duo, Squad)
  • Yetersiz PvP imkanı
  • Karışık arayüz

Hızlı ol ya da öl

Oyuncunun asıl görevinin mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak ve bu gizli deneysel arenada tüm rakiplerini yenen veya ölmeyen tek kişi olmak olacağını tahmin etmek zor değil. Oyun haritası, çok hızlı bir şekilde kısıtlanan ve oyuncuları sürekli hareket etmeye ve birbirlerine doğru itmeye zorlayan birkaç bölgeye ayrılmış.Oyunlar çok dinamik ve hızlı - ortalama olarak, savaş 10-15 dakika sürüyor, 17. dakikada tüm bölgeler sınırlı statüye sahip ve hayatta kalan oyuncular için sadece küçük bir arena alanı kalıyor. Bu arada, oyuncu sayısı da çok fazla değil - moda bağlı olarak 15-18 kişi. Bu yüzden oyunun ilk dakikalarından itibaren PvP'de savaşmaya hazırlanın, tenha bir yer bulup dışarıda oturmanın işe yaraması pek mümkün değil.

Eternal Return: Black Survival
Eternal Return: Black Survival
Ücretsiz

Hayatta kal

Oyunda 12 karakter varken, her birinin kendine özgü becerileri ve mevcut silah türleri var. Seçilen silaha bağlı olarak, oyuncuya yeni bir beceri sunulacak ve ayrıca her silahın kendi güçlü ve zayıf yönleri olduğu için karakterin oyun tarzını da etkileyecektir. Bir bölgeyi keşfetmek, kutuları aramak, çeteleri veya diğer oyuncuları öldürmek, yaptığınız herhangi bir eylemin seviyesini artırmak için deneyim kazanacaksınız. Bu nedenle, en aktif oyuncular çok hızlı bir şekilde seviyelerini, bununla birlikte yeteneklerini ve özelliklerini artıracaklar. Hayatta kalmanıza ve kazanmanıza gerçekten yardımcı olacak şey sizin ekipmanınız mı? Karakterin silahlar ve zırhlar için 6 yuvasının yanı sıra reaktifler ve malzemeler için bir çantası vardır. Kendinize yeni bir yay, balta veya zırh yapmak için bulabildiğiniz her şeyi kullanın. Reaktiflerin çoğu terk edilmiş binalarda ve kutularda, ancak bazıları çalılardan veya hayvanları öldürerek toplanabilir. Ayrıca, önceden hazırlanmış zırh ve silahlar içeren tedarik düşüşleri zaman zaman ortaya çıkar. Oyunun çok ilginç bir üretim ağacı var - oyuna bir başlangıç ​​silahıyla başlayın ve gerekli malzemeleri buldukça onu yükseltin.

Oyun modları

Oyunun birkaç modu vardır - Solo, Duo ve Squad. Tekli modda, her şeyi tek başına yapmalı, diğer oyunculara karşı savaşmalı ve 15 katılımcının son hayatta kalanı olarak kalmalısın. Duo ve Squad modları, 2 veya 3 kişilik bir grup oluşturmanıza izin verir ve bu, maçtaki katılımcı sayısını 18'e çıkarır. Maalesef, oyunun hala geliştirme aşamasında olması nedeniyle, PvP oynama yeteneği sınırlıdır.Diğer oyuncularla ne zaman ve hangi modlarda oynayabileceğinizi bulacağınız iki sunucu için özel bir program vardır.