Democracy 4
 • Democracy 4
 • Democracy 4 PC Fiyatları
 • Democracy 4 PC Key Fiyatları
 • Democracy 4 Fiyat Karşılaştırma
 • Democracy 4

Democracy 4

Çıkış Tarihi: 06.10.2020
Diller: İngilizce, İtalyanca, Brezilya Portekizcesi ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Democracy 4 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Democracy 4 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Democracy 4 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Epic Games
Sürüm — Standart
39,00
Steam
Sürüm — Standart
50,00

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Oyun İncelemesi
Democracy 4 İncelemesi
Demokrasi serisi, ilk çıktığı 2005 senesinden beri popülerliğini korumakta. Bir İngiliz stüdyo olan Positech Games, 2020 yılında da serinin son ve şu ana kadarki en iyi oyununu piyasaya sürmüş bulunuyor.

Democracy 4 Yayınları

Oyun Hakkında

Democracy 4, Cumhurbaşkanı / Başbakan rolünü üstlenmenize, ülkeyi yönetmenize (politikalarını, yasalarını ve diğer eylemlerini seçerek) ve hem ülkeyi uygun gördüğünüz gibi dönüştürmenize hem de yeniden seçilmek için yeterli popülerliği korumaya çalışmanıza olanak tanır .

Binlerce sanal vatandaşın fikirlerini, inançlarını, düşüncelerini ve önyargılarını modellemek için tasarlanmış özel olarak oluşturulmuş bir sinir ağı üzerine inşa edilen Democracy 4, politik simülasyon oyunlarında son teknoloji ürünüdür. Tamamen yeni bir vektör grafik motoru, oyuna daha uyarlanabilir, daha temiz bir kullanıcı arayüzü sağlar ve serinin dördüncüsü, medya raporları, koalisyon hükümetleri, acil durum yetkileri, üç partili sistemler gibi bir dizi yeni özellik eklerken geçmişe dayanır. ve enflasyon, yolsuzluk ve nicel gevşeme, helikopter parası, evrensel temel gelir ve polis vücut kameraları, transseksüel hakları ve daha fazlası gibi güncel siyasi konuları kapsayan politikalar gibi modern politika fikirlerini ele alan daha sofistike bir simülasyon.

Democracy 4, siyasi fikirlerinizi test etmek için nihai sanal alandır. Hepimiz politikacılarımızın işe yaramaz olduğunu ve kendimiz için daha iyi bir iş çıkarabileceğimizi düşünüyoruz, ama bu gerçekten doğru mu? Bir gözünüz bütçeye, tek göz anketlere bakarken ve bir şekilde terörist saldırılara dikkat etmek için zaman bulduğunuzda, toplumu daha iyi hale getirirken iktidarda kalmanın hayal ettiğinizden daha zor bir iş olduğunu göreceksiniz. .

Tüm ilaçları yasallaştırmak gerçekten iyi bir fikir olur mu? polise makineli tüfek vermek için? kürtajı yasaklamak için? yeşil enerjiye yoğun bir şekilde yatırım yapmak? UBI gerçekten işe yarar mı? Bilim bütçenizi ödemek için emekli maaşlarını yarıya indirdikten sonra seçili kalabilir misiniz? Bulmanızı sağlayan tek bir oyun var!Bu oyunu tasarlamanın amacı, hiçbir şekilde zımni önyargıya sahip olmamaktır (aldatıcı, ama deniyoruz!), Bu yüzden bu, size politika hakkında ders verecek veya inançlarınızın yanlış olduğunu söyleyecek bir oyun DEĞİLDİR. Bu bir strateji oyunudur, siyasi bir protesto değil: D. Ülkenizi ayn rand'ın fantezisine dönüştürmek, tüm kamu harcamalarını ve tüm vergileri kaldırmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. işe yarayabilir, işe yaramayabilir! nasıl idare ettiğine bağlı olarak. Öte yandan, demiryollarını, enerji şirketlerini, su şirketlerini, CEO ödemesini sınırlamak, ikinci ev sahipliğini yasaklamak ve evrensel geliri yerine getirmek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz. Oyunun yapmaya çalıştığı tek şey, yaptığınız herhangi bir eylemin * olası * etkilerini, kısa ve uzun vadesini modellemektir.

Modcular serinin önceki oyunlarını coşkuyla destekledikleri için, bahsimizi Democracy 4'ü olabildiğince mod dostu yapmak için yapıyoruz ve buhar atölyesi desteği mod seçimi ve yüklemeyi kolaylaştıracak. Nihayetinde tüm verilerimiz, kendi kendinize düzenleyebileceğiniz metin dosyalarındadır, bu nedenle, araba vergisi ile araba kullanımı arasındaki bağlantıya ilişkin analizimizin yanlış olduğunu düşünüyorsanız (örneğin), onu düzenlemek ve değişikliklerinizi diğer oyuncularla paylaşmak çok önemlidir.

Nihayetinde Demokrasi 4, sadece bir seçimi kazanmakla ilgili bir oyun değil, ülkeyi yönetmekle ilgili bir oyun. Bir seçimi kaybetmek sadece oyunun sonudur (eğer suikasta uğramazsanız), oyundaki asıl zorluk, gerçekten gurur duyacağınız bir ülke yaratıp yaratamayacağınızdır. Umarım denemekten zevk alırsınız: D
Desteklenen Diller: İngilizce, İtalyanca, Brezilya Portekizcesi, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Rusça

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7,8,10
 • İşlemci: intel i5 1.6GHZ
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: intel HD3000
 • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: any
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7,8,10
 • İşlemci: intel i7
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: intel HD3000
 • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: any

Yorumlar