Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
126,99
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
65,66
den başlayan fiyatlarla
DCS: Syria

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

 • DCS: Syria
 • DCS: Syria PC Fiyatları
 • DCS: Syria PC Key Fiyatları
 • DCS: Syria Fiyat Karşılaştırma
 • DCS: Syria

DCS: Syria

Çıkış Tarihi: 20.08.2020
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz DCS: Syria fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı DCS: Syria PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda DCS: Syria oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
297,49

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

DCS: Syria yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • DCS: Syria oyununun konusu nedir?

 • DCS: Syria nereden indirilir?

 • DCS: Syria nereden satın alınır?

 • DCS: Syria Türkçe mi?

 • DCS: Syria yaş sınırı nedir?

 • DCS: Syria hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • DCS: Syria ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Bu 600x500 km'lik harita, Doğu Akdeniz'in çoğunu kapsar ve Suriye, İsrail ve Lübnan'ın çoğunu içerir. Türkiye ve Ürdün bölgeleri de dahildir. Şam, Trablus (Lübnan), Lazkiye, Tartus, Humus, Halep, Hamah, Palmira, Hayfa, Akka, Beyrut ve İncirlik / Adana gibi büyük şehirler, yüzlerce benzersiz simge yapı ile ayrıntılı olarak yaratılmıştır. Coğrafya, ılıman bir batı kıyı şeridi, dağlar ve yeryüzü biçiminin doğusunda kurak bir çöl manzarasıyla çeşitlilik göstermektedir.

Eski Mısır, Roma ve Osmanlı İmparatorluğu zamanlarından beri bu topraklarda büyük çaplı savaşlar yapıldı. Binlerce yıl önce bu savaşlar kılıçlar, mızraklar ve oklarla yapıldı, bugün bu alanlar görkemli mekanik savaşların tiyatroları haline geldi. 20. ve 21. yüzyıllarda bu harita, 6. Gün Savaşı, 1982 Lübnan Savaşı, Bekaa Vadisi üzerindeki hava operasyonları ve IŞİD'e karşı yapılan en son operasyonlar dahil olmak üzere birçok çatışmaya ev sahipliği yapıyor.

Bu kadar çok çeşitli tarihi yerler, hava alanları ve hedeflerle, görev seçenekleri neredeyse sonsuzdur; hepsi DCS World için şimdiye kadar yapılmış en çarpıcı ve doğal ortamda ayarlandı.
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum sistem gereksinimleri (DÜŞÜK grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 7/8/10; DirectX11; CPU: 2.8 GHz'de Intel Core i3 veya AMD FX; RAM: 8 GB (ağır görevler için 16 GB); Boş sabit disk alanı: 60 GB; Ayrık ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD R9 280X veya daha iyisi; internet aktivasyonu gerektirir.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen sistem gereksinimleri (YÜKSEK grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 + veya AMD FX / Ryzen; RAM: 16 GB (ağır görevler için 32 GB); Boş sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 120 GB; Ayrı ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX VEGA 56, 8GB VRAM veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Önerilen VR sistem gereksinimleri (VR grafik ayarları):
OS 64-bit Windows 8/10; DirectX11; CPU: 3+ GHz'de Core i5 + veya AMD FX / Ryzen; RAM: 16 GB (ağır görevler için 32 GB); Boş sabit disk alanı: Katı Hal Sürücüsünde (SSD) 120 GB; Ayrık ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 1080 / AMD Radeon RX VEGA 64 veya daha iyisi; Oyun kolu; internet aktivasyonu gerektirir.

Yorumlar