Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
189,84
den başlayan fiyatlarla
Palworld
491,49
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
786,58
den başlayan fiyatlarla
Arma 3 Creator DLC: Western Sahara

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Arma 3 Creator DLC: Western Sahara
 • Arma 3 Creator DLC: Western Sahara PC Fiyatları
 • Arma 3 Creator DLC: Western Sahara PC Key Fiyatları
 • Arma 3 Creator DLC: Western Sahara Fiyat Karşılaştırma
 • Arma 3 Creator DLC: Western Sahara

Arma 3 Creator DLC: Western Sahara

Çıkış Tarihi: 18.11.2021
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Arma 3 Creator DLC: Western Sahara fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Arma 3 Creator DLC: Western Sahara PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Arma 3 Creator DLC: Western Sahara oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
261,98

Oyun İstatistikleri

Arma 3 Creator DLC: Western Sahara yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Arma 3 Creator DLC: Western Sahara oyununun konusu nedir?

 • Arma 3 Creator DLC: Western Sahara nereden indirilir?

 • Arma 3 Creator DLC: Western Sahara nereden satın alınır?

 • Arma 3 Creator DLC: Western Sahara Türkçe mi?

 • Arma 3 Creator DLC: Western Sahara hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Arma 3 Creator DLC: Western Sahara ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Argana, 2036. Kurgusal Sefrou-Ramal eyaletinin engin manzaralarına ve yakıcı sıcaklığına hoş geldiniz. Rakip kabileler arasındaki çatışmalar alevleniyor, hükûmet güçleri kontrolü kaybediyor ve bir AAN savaş muhabiri kaçırıldı. Yine bir iç savaş çıkacak.

Özel bir askerî şirket olarak Argana’nın çöllerinde göreve çıkın. Arma 3’e yapılan bu yeni ekleme sizi sıcak bir çatışma bölgesine götürüyor; Arma’nın simgeleşmiş ION PM grubunu geri getiriyor ve yeni araç varyantları, silahlar, kıyafetler ve teçhizatlar ile tek ve çok oyunculu senaryolar sunuyor.

NASIL ÇALIŞTIRILIR?


Arma 3 Creator DLC: Western Sahara’nın kurulumu ve yüklenmesi isteğe bağlıdır. Bu DLC etkinken Arma 3’ü oynamak için Arma 3 Launcher’daki DLC bölümünü açmanız gerekir. Western Sahara’ya sahip olduğunuzdan ve yüklü olduğundan emin olup OYNA düğmesine tıklayarak oyunu başlatın.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERArazi: Sefrou-Ramal

Argana’nın kuzeydoğusunda yer alan mineral zengini Sefrou-Ramal eyaletinde rakip kabileler, yeterince fonlanmamış barış gücü ve yabancı bir askerî varlık nedeniyle yıllardır huzursuzluk hâkim. Kum tepeleri ve çöl mimarisiyle şekillendirilen bu 100 km²’lik arazi, tamamen yeni eşyaların yanı sıra Arma 2 ve Arma 3’ten yükseltilmiş yapılar ve nesnelerden oluşuyor ve bu da oyunu büyüleyici olduğu kadar güzel hale geliyor.

5 Grup

Western Sahara’da UNESCO barış güçleri, Sefrawi Özgürlük ve Bağımsızlık Ordusu, Tura kabilesi isyancıları, NATO çöl güçleri ve özel askerî şirket ION Services’in geri dönüşü yer alıyor.

Bu yeni gruplara eşlik etmek için çok sayıda başlık, üniforma ve savaş yorgunluğu varyantının yanı sıra sıcak ve tozlu ortama mükemmel bir şekilde uyum sağlamanızı sağlayacak yeni sivil kıyafetler eklendi.

4 Yeni Silah ve 1 Sabit Silah

İsrail yapımı güçlü IMIL Galat otomatik tüfeği ve modernize edilmiş Güney Afrika lisanslı versiyonu Velko R4 ile düşman kuvvetlerini püskürtün. Savaşta test edilmiş Belçika yapımı SLR tüfeğini ve modern XMS bulpap tüfeğini, tüm model ve doku varyantlarında kullanın. ZU-23 hava savunma silahı gibi tamamen yenilenmiş Arma 2 varlıkları da mevcut.

9 Araç Varyantı

Mevcut Arma 3 araçlarının yeni ve etkileyici varyantları, Western Sahara’ya doğru ilerliyor: Marshall serisi; Komuta Aracı, 60 mm’lik Havan ve tanksavar güdümlü füzeler ile genişletildi. Klasik Zamak, çetin arazide üstü açık, kargo ve hava savunma varyantları ile yer alıyor. Offroad, çöl ve eğreti zırh setiyle donatılmıştır ve Rus PO-30 Orca helikopteri ise hafif silah ateşine karşı modern ve hafif zırh plakaları ile donatılmıştır.

Ekipman

Western Sahara’da modüler silah bağlantı sistemine sahip bir SİHA, gerektiğinde kolayca yerleştirilebilen, taşınabilir bir balistik kalkan ve toz gözlüğü, askerî tarzda kulaklık, balistik maske ve daha fazlasını içeren çeşitli yeni teçhizatlar bulunuyor.

Açık Dünya Senaryosu: “Tahliye”

AAN savaş muhabiri Michael Sully, isyancılar tarafından kaçırıldı ve Sefrou-Ramal’da bir yerde esir tutulduğu düşünülüyor. ION askeri olarak göreviniz, istihbarat ve ipucu bulmak ve sonrasında onu güvenli bir yere götürmek. Western Sahara Creator DLC için özel olarak geliştirilen bu yepyeni açık dünya senaryosu, gündüz ve gece boyunca dinamik olarak rastgele kontratlar sunar ve hem tek oyunculu hem de 4 oyuncuya kadar çok oyunculu iş birliği modlarında oynanabilir.

Çok Oyunculu Modu: “Kumulların Kralı”

Geliştirici Rotators Collective, Sa-Matra’nın popüler topluluk yapımı sektör kontrollü çok oyunculu oyun modu “King of the Hill”i kendi içeriğine uyarladı.

Çok Oyunculu Modu: “Son Savunma”

Bu yeni iş birlikçi oyun modunda, düşman ataklarına karşı savunun ve hayatınız için savaşın. Mühimmatı dikkatli kullanın ve 4 kişilik bir ekiple hedeflerinizi dikkatlice seçin.

Tanıtım: “ION Silah Sistemleri”

Çeşitli senaryolarda teçhizatı test etmek ve ION askerlerini konuşlandırmaya hazırlamak için ION Silah Sistemleri VR eğitim ortamını kullanın.

2 Zaman Yarışı

Sıcak başınıza mı vurdu? Biraz stres atmak ister misiniz? O zaman motorunuzu çalıştırın ve Vrana-Redstone Kum Rallisi’nde Sefrawi kum tepelerinde yarışın.

Ek İçerik

Western Sahara’nın sürükleyici çöl deneyimi dijital fotoğraf makinesi, çöl devesi, mülteci çadırları ve çeşitli yeni yapılar ile aksesuarlar da dâhil olmak üzere, özenle hazırlanan ek öğelerden titizlikle oluşturulmuş bir settir.

DLC’YE SAHİP OLMAYANLAR İÇİN UYUMLULUK VERİLERİ


Western Sahara DLC'sine sahip olmayanlar, Arma 3 Steam Workshop aracılığıyla DLC’nin isteğe bağlı verilerini indirip yükleyebilirler:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2636962953
Bu Workshop öğesine abone olmak, potansiyel alıcıların satın almadan önce DLC’nin birçok özelliğini denemesini mümkün kılıyor. Bu, ayrıca DLC’ye sahip olmayanların DLC içeriğini kullanan çok oyunculu sunuculara katılmasına da olanak tanıyacak. DLC'nin arazi ve harekâtına sadece DLC sahiplerinin erişebileceğinin farkında olun. Sahip olunmayan içeriğin kullanımına ilişkin kısıtlamalar da geçerli olacaktır.

GELİŞTİRİCİLER HAKKINDA


Bu DLC, Bohemia Interactive tarafından yayınlandı ve Rotators Collective tarafından geliştirildi. Rotators Collective, Avrupa’nın farklı yerlerinden bir araya gelen ve en yüksek puanlı Arma 3 mini içerikleri Callsign Minotaur ve Dunes da dâhil olmak üzere farklı oyunlar için mod yapma konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip küçük bir geliştirici grubudur. Western Sahara DLC’si, Arma 3’ün 2035 yakın gelecek ortamını genişletmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İS: Windows 7 SP1 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz veya AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Grafikler: NVIDIA GeForce 9800GT / AMD Radeon HD 5670 / Intel HD Graphics 4000, 512 MB VRAM
 • DirectX®: 10
 • Sabit Disk: 50 GB boş alan
 • Ses: DirectX® uyumlu yerleşik
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İS: Windows 7 / 8 / 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-4460 veya AMD FX 4300 veya üzeri
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7800 Series, 2 GB VRAM
 • DirectX®: 11
 • Sabit Disk: 80 GB boş alan, SSD / Hybrid HDD / SSHD depolama
 • Ses: DirectX® uyumlu ses kartı

Yorumlar